Fassaadikassetid

Fasaadikassetid

Meil PP-Toodel on lai valik erinevaid perforeeritud plaadimudeleid, mis on turu arvates funktsionaalsed ja stiilsed. Tänu aastakümnete pikkusele kogemusele ja meie töötlustehnoloogiale on see, mis paljudele teistele raske on, meile juba lihtne. Meil on võimalik toota fassaade erinevat tüüpi terasest, alumiiniumist ja vasest. Teras- ja alumiiniumlehti saab värvida ka pulbervärvituna erinevatesse värvidesse.

Metallplekk on meie jaoks teie lõuend, millele klient saab soovi korral kujundada ka oma – unikaalse kunstiteose. Fassaadile saab jäädvustada näiteks kliendi tehtud foto. Loomulikult pakume ka omapoolset ekspertiisi projekteerimistöödes, et üheskoos toota võimalikult funktsionaalne ja hästi hooldatud lahendus meie kliendi vajadustele. Märgitud elementidena toodetud perforeeritud paneelid on kliendi jaoks lihtsad ja kiired paigaldada.

Kaitske ja viimistlege oma ehitusprojekti PP-Toode fassaadikassettidega. Meie kassetikollektsioonis on mitmeid erinevaid võimalusi, samuti teostame mudeleid vastavalt kliendi joonistele. Meie mõõtmetega täpseid kassette on lihtne paigaldada ja need peavad vastu ilmastikutingimuste muutustele vihmast kuumuseni, kaitstes teie väärtuslikku hoonet.

Lisaks traditsioonilistele mudelitele saab kassette tellida ka perforeeritult. Perforatsiooni saab teha meie enda kollektsiooni järgi või tellija poolt antud piltide järgi. Perforatsioon annab uusi võimalusi realiseerida nt. silmatorkavad valguslahendused hoone fassaadile.


Võta meiega ühendust:

Jüri Kitt
E-post: info@restmann.ee
Tel.: +372 5011784