Perforeeritud plaadid

PP-Toode abil saame fassaade toota ka metallfassaadikassettidest. Kassettide puhas ja kaasaegne välimus sobivad suurepäraselt tööstushallidesse, kauplustesse ja muudele esinduslikele fassaadidele. Nagu perforeeritud plaatide puhul, saab ka kassette stantsida kliendi enda disainiga, värvi- ja materjalivalikuid on mitu.

Projekteerime ja mõõdistame ka fassaadikassetid vastavalt projektile. Fassaadikassettid oleme projekteerinud nii, et kassettide paigaldamine läheks kliendi jaoks tõrgeteta. Tänu ainulaadsele mehhanismile saab meie kassette vaevata kasutada nii uutes kui ka remondiprojektides.

PP-Toode standardkollektsioonis on suur hulk erinevaid perforeeritud lehti. Samuti on võimalik saada plaate perforeeritud ja mustriga tellija jooniste järgi. Perforeeritud plaatide standardkollektsiooni kuuluvad näiteks disainimustrid, reljeefsed mustrid, kärjed ja traditsioonilisemad ümarate ja kandiliste aukudega mudelid erinevates suuruskategooriates.

Perforeeritud PP-Toode lehed on stiilne lahendus erinevate hoonete fassaadidele – ja miks mitte ka interjööridele. Populaarseimad kasutusvaldkonnad on fassaadid, piirded, seinakonstruktsioonid ja erinevad nägemiskaitsed.

Plaadimaterjalide hulka kuuluvad tsingitud teras, roostevaba teras, alumiinium, vask ja messing. Teras- ja alumiiniumlehed on saadaval ka pulbervärviga. PP-Toode  perforeeritud plaadid töödeldakse elementidena ja märgistatakse töötlemise käigus, mistõttu on nende paigaldamine lihtne ja kiire.

Perforeeritud plaadipinnale saad uue mõõtme, kui valgustad seda erineval viisil – näiteks vastavalt aastaajale. Tänu vastupidavusele ja taaskasutatavusele on metallfassaadid soovitatav valik ka keskkonnakaitse seisukohalt.

Perforeeritud lehti saab tarnida mõõtu lõigatud, painutatud ja pulbervärvitud. Perforatsioonid võivad olla ümmargused, nurgelised, ovaalsed või kohandatud vastavalt kliendi soovile.


Võta meiega ühendust:

Jüri Kitt
E-post: info@restmann.ee
Tel.: +372 5011784