Peenrapiire 75mm (614-616)

89.33 174.11 

Peenrapiire 75mm

Ilmastikukindel terasest peenra piire või ääris viimistleb hoovid ja aiad vähese vaevaga. Kiire paigaldus koos lihtsa hooldusega muudab tunnid õuetöödel vabaks ajaks!

Peenrapiirete abil saab eraldada üksteisest õue erinevaid materjale, nagu istutusalad murust, kivid kruusast jne. Peenrapiiretega istutused, kiviktaimlad, kruusaalad, muruplatsid, teed ja õue teed annavad õuele viimistletud välimuse. Piirded muudavad muru ja õue hooldamise lihtsamaks.

Osad ühendatakse üksteisega lihtsalt ja kiiresti. Alumise serva sakid lõikuvad mulda ja hoiavad piirdeid paigal. Osadest saab moodustada sirgeid ja kõveraid piirdeid. Peenrapiiretega saab aias esile tõsta ja moodustada erinevaid piirkondi. Pärast seda on lihtne piirdeid laiendada ja nihutada. Peenrapiire saavutab oma lõpliku roostepunase värvi mõne kuu pärast.

Terasel on erakordselt kõrge ilmastikukindlus. Tänu oma keemilisele koostisele saab peenrapiire oma pinnale kauni roostevärvi paatina, mis kaitseb teda klimaatilise korrosiooni eest. Terase omadusi paatina ei mõjuta, seega säilitab see oma vastupidavuse ja painduvuse ning vajab vähe hooldust.

• materjal: teras
• ühe osa suurus 1000 mm
• ühe osa kõrgus 75 mm

Mõõdud100 × 0,1 × 7,5 cm
Pakendikogus4-osaline, 8-osaline